Zmiana terapeuty

Zmiana terapeuty

Zmiana terapeuty

Niestety, z przyczyn zdrowotnych Pani Aneta Brodowy musiała zrezygnować z prowadzenia dyżurów, które rozpoczęła raptem parę miesięcy temu. Życzymy Pani Anecie szybkiego powrotu do zdrowia!

Tymczasem funkcję gminnego psychoterapeuty objął Pan mgr Franciszek Winkler psycholog, psychoterapeuta, terapeuta rodzin i par.

Jeśli masz pytanie, które chciałbyś zadać psychologowi, jeśli masz dylemat lub chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na temat wychowania Twoich pociech lub jeśli chcesz poprawić swoją relację z partnerem czy partnerką – dyżury psychologa są właśnie dla Ciebie.

mgr Franciszek Winkler

Psycholog, ukończył całościowe szkolenie podyplomowe do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Wieloletni współpracownik Krakowskiego Instytutu Psychoterapii i Stowarzyszenia „Siemacha” w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał stażując między innymi w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie, a także w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” w Gliwicach. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz rodzinami będących w kryzysie, borykającymi się z problemem przemocy oraz zaburzeniami emocjonalnymi i zaburzeniami zachowania.Aktualnie pracuje w Ośrodku Leczenia Depresji i Nerwic „Sikornik” oraz w Centrum Terapii Systemowej i Pomocy Psychologicznej  „Diada” w Gliwicach.  Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Prywatnie mąż i ojciec. Interesuje się sportami wodnymi oraz hokejem.

Zapraszamy w czwartki (dwa razy w miesiącu) od 15:00 do 17:00 w budynku poczty (Pilchowice, ul. Dworcowa 8) na piętrze.

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 501 525 560.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.