TARGI WOLNEGO CZASU

 
 

Targi Wolnego Czasu to wydarzenie w swoim zamierzeniu cykliczne podczas którego swoje pasje, hobby i zainteresowania będą prezentować rozmaite kluby, stowarzyszenia, szkoły czy też organizacje.

Celem całej imprezy jest zaprezentować liczne możliwości spędzania wolnego czasu tak na terenie gminy Pilchowice jak i całego regionu. Wychodzimy z założenia, że z nudą należy walczyć a przecież nie ma lepszego panaceum niż pasja czy hobby, którym można ciekawie wypełnić każdą wolną chwilę.

Oprócz wystawców prezentujących swoje sposoby na każdą ilość czasu przez cały dzień będzie można wziąć udział w licznych pokazach naukowych, warsztatach czy treningach, które uświetnią ową wrześniową sobotę.

 

Zapraszamy do współpracy kluby sportowe, koła zainteresowań i wszystkie osoby chcące podzielić się swoimi pasjami. Zaprezentować można się bezpłatnie do wyczerpania miejsc. Zapraszamy również szkoły, stowarzyszenia, fundacje jak również przedsiębiorców działających na terenie naszego regionu.

 

 

W programie:

  •  

 

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami, nie czekaj!

 

POZNAJ SKŁAD KOMISJI

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w istniejącym składzie została powołana zarządzeniem Wójta z dnia 16 lutego 2015 roku. W konsekwencji nowego podejścia do kompetencji rad sołeckich członkami Komisji zostali przedstawiciele każdego sołectwa Gminy Pilchowice.