Ostatnia prosta 2015 r

Ostatnia prosta 2015 r

Końcówka 2015


Kończy się pomału rok 2015 czyli pierwszy rok działalności GKRPA w obecnym składzie. Był to wymagający czas pełen wyzwań i ustalania nowych standardów. Po niedawnych Targach Wolnego Czasu dziś już możemy powiedzieć że impreza wypaliła i dołożymy wszystkich starań by była corocznym wydarzeniem w gminie Pilchowice.

Nie wszystkie jednak plany uda się zrealizować. Akademia Rodzica oraz warsztaty dla osób żyjących w związkach z osobami uzależnionymi niniejszym przekładamy na przyszły rok i przyszły budżet, jako że w tym roku zwyczajnie widać już dno w finansach GKRPA.

Również w przyszłym roku planujemy nawiązać bardziej ścisły kontakt z punktami sprzedaży alkoholu. Od przyszłego roku wchodzą w życie nowelizacje ustaw, które zmieniają warunki sprzedaży alkoholu w związku z czym planujemy już w styczniu przeprowadzić szkolenie dla sprzedawców alkoholu.

Koniec roku to również czas podsumowań i sprawozdań. Niebawem pojawią się tutaj urzędowe dokumenty zamykające rok 2015 oraz określające plan działania GKRPA na rok 2016. Sporządzenie własnego planu działania wraz z przedstawionym już projektem budżetu pozwoli na bardziej energiczne podejście do zadań statutowych komisji.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.