Nowy Serwis

Nowy Serwis

Nowy serwis GKRPA Pilchowice

Z dumą przedstawiam Państwu serwis internetowy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Znajdują się tutaj informacje odnośnie działalności komisji jak również instytucji współdziałających w zakresie działań statutowych GKRPA.

Treści oraz sam serwis zostały przygotowane bez obciążenia finansowego budżetu komisji – są ważniejsze cele na które warto przekazać środki. Liczę iż treści i funkcjonalności niniejszego serwisu pozwolą lepiej zrozumieć ideę działalności GKRPA jak również ułatwią korzystanie z pomocy, którą da się uzyskać za pośrednictwem Komisji.

To jednak dopiero początek. Mam gorącą nadzieję, iż niniejszy serwis rozwinie się z czasem pozwalając dodać liczne materiały czy funkcjonalności, które okażą się pomocne w zakresie profilaktyki i terapii uzależnień jak również w zakresie promocji zdrowego trybu życia i sportu.

Serdecznie zapraszam. W razie jakichkolwiek opinii lub sugestii dotyczących kierunków rozwoju gkrpa.pilchowice.pl proszę użyć formularza kontaktowego [tutaj]. Każda konstruktywna sugestia jest cenna.

 

Z poważaniem

Piotr Surdel

Przewodniczący GKRPA

Pilchowice

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.